سفر به کیش؛ قرعه کشی هفتگی

هر 100 هزار تومان خرید معادل 1 امتیاز (جمعه ها = 2 امتیاز) | اعلام نتیجه قرعه کشی از طریق کانال تلگرام و اینستاگرام | انتخاب زمان سفر با برنده خوش شانس | مدت سفر 3 شب | برنده با یک نفر همراه در هتل 4 یا 5 ستاره در جزیره زیبای کیش اقامت خواهند داشت | این هدیه غیر قابل تبدیل به وجه خواهد بود.

هدیه روکولند و پیشگامان گیگابایت اینترنت رایگان

ویژه اولین خرید بیش از 100 هزار تومان از روکولند

بسته مهربانی روکولند

با کمک های پر مهر شما بسته ای به ارزش 25.000 تومان شامل: پک تحصیلی روکولند + 6 عدد دسر نوشیدنی کاله + 5 عدد بیسکویت نیم چاشت پروبیوتیک و 5 عدد ویفر کاراملو گرجی + 5 عدد کروسان پچ پچ در آغاز سال تحصیلی 96 از طرف شما برای دانش آموزان تحت سرپرستی «بنیاد کودک» اهدا خواهد شد.


سوپرمارکت آنلاین روکولند با تنوع بیش از 4500 محصول و با ارسال رایگان به سراسر شهر تهران (برای سفارشات بالای 30.000 تومان) حتی در روزهای تعطیل سعی می‌کند تجربه خریدی آسان و دلپذیر برای مخاطب به وجود بیاورد. انتخاب بازه زمان ارسال سفارش و روز آن از مزایای روکولند است و این امکان را به مشتری می دهد تا برنامه روزانه و خرید خود را کاملا مدیریت کند. محصولات در این سایت همگی تازه و با تاریخ‌های به روز می باشند. از دیگر مزایای روکولند، گارانتی کیفیت محصول می‌باشد، که شامل بازگشت وجه یا تعویض محصول در صورت عدم رضایت مشتری از نوع بسته‌بندی .محصول یا ایرادی در قیمت و کیفیت می‌باشد


چطور می‌توانیم کمک‌تان کنیم؟ با ما تماس بگیرید

امور مشتریان روکولند         5 - 22112393 - 021